Biuro (kabineto) baldai

Biuras – tai vieta, kurioje dažnas žmogus praleidžia didžiąją dalį savo dienos. Įprasta darbo diena tęsiasi 8 valandas, todėl kiekvienas jame praleidžia nuo ryto iki pat vakaro, o kartais net ir dar ilgiau. Tam, kad darbas būtų dar priimtinesnis širdžiai, o į jį visada norėtųsi eiti – būtina pasirūpinti gera atmosfera. Tinkama aura ir patogūs biuro baldai gali padėti sukurti puikią aplinką.

Planuojant naujo biuro, darbo kambario patalpas ar rekonstruojant esamas, visų pirma reikia žinoti pradinius duomenis: koks bus patalpos dydis, kiek darbuotojų dirbs, kokio lankytojų srauto tikimasi vienu metu ir, žinoma, kokią sumą planuojama išleisti baldams.

Biuro baldai turi būti patogūs, o jų konstrukcija apgalvota. Jų elementų įvairovė turi užtikrinti galimybę plačiai juos pritaikyti ir pasirinkti norimą darbo vietos konfigūraciją. Jei planuojate ateityje keisti biuro vietą, plotą ar darbuotojų skaičių, verta pirkti tokius biuro baldus, kurie būtų patogūs, juos būtų lengva pritaikyti vieną prie kito net ir kitose patalpose. Biuro baldai turėtų būti mobilesni, o juos sudarantys moduliai lengvai perstumiami ir prijungiami prie kitų elementų. Ergonomiškumas yra iš tų savybių, kurias privalo turėti kiekvieno darbuotojo kėdė. Labai svarbu renkantis biuro baldus, leisti pačiam darbuotojui juos pasirinkti. Darbuotojas, pasirinkęs baldus pats, bus motyvuotas, jausis įvertintas, kad darbdavys ir pati darbovietė rūpinamasi jo sveikata ir gerove, dėl šios priežasties stengsis ir pats atnešti daugiau naudos įmonei.

Rinkdamiesi biuro baldus, atkreipkite dėmesį į biuro aplinką ir dizainą. Labai svarbu, kad biuro baldai derėtų tarpusavyje, nebūtų labai ryškių spalvų, nes tai gali trukdyti dirbti ir blaškyti darbuotojų dėmesį. Stenkitės, kad biuro baldai būtų elegantiški, nes tai atspindi jūsų įmonės įvaizdį ir sudaro pirmąjį įspūdį.

Darbo kambario baldai dažniausiai būna laisvesnio stiliaus ir labiau atitinkantys Jūsų asmeninius poreikius. Todėl šiai patalpai visus baldus galite rinktis prabangesnius ir patogesnius Jums ir Jūsų šeimai.

Mūsų įmonėje gaminami biuro baldai pasižymi kokybiškumu, tad susisiekime ir aptarkime Jūsų lūkesčius bei raskime tinkamiausią sprendimą.