Patarimai

Ką būtina įvertinti

Atminkite, kad montuojant virtuvės baldus visuomet atsiranda papildomų išlaidų: vandens sklendėms, žarnelėms, plautuvės sifonui, ventiliacijos ortakiui, elektros kabeliams ir kt. priedams. Tad prie baldų kainos reikia pridėti ir priedų bei įrengimo paslaugų kainą.

UAB „Algimanto baldai“ gali suteikti papildomas paslaugas ir pasiūlyti reikiamus priedus. Visas paslaugų paketas paprastai sudaro 8–12 proc. baldų kainos.

Kas sudaro baldų kainą

Baldų kainą gali labai reikšmingai pakoreguoti tai, kokios medžiagos ir furnitūra pasirenkama. Nuo to, kokią furnitūrą pasirinksite, baldų kaina gali svyruoti net iki 80 procentų!

Plokštės, iš kurių gaminami baldai, taip pat yra skirtingos vertės. Pats brangiausias – medžio masyvas. Toliau pagal brangumą plokštės rikiuojasi taip: medžio drožlių plokštė (MDP), dengta medžio lukštu; medžio drožlių faneruota dažyta plokštė (MDF) ir pigiausia laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP).

Kas svarbu virtuvės, vonios ir terasos baldams

Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad dailia išvaizda ilgai džiugina tie virtuvės, vonios ir terasos baldai, kurie pagaminti tik iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Šie baldai patiria daug įvairesnį ir intensyvesnį poveikį nei kiti gyvenamajame būste ar biure esantys baldai.

Kvalifikuotas gamintojas – sėkmės garantas

Vienas iš pagrindinių kriterijų, pagal kurį patartina rinktis naujus baldus, – tai baldų gamintojo reputacija. Pasirinkę sąžiningą, negudraujantį, tikrai kvalifikuotą gamintoją, kuris būtų atsakingas už visą procesą nuo matavimo iki montavimo, laimėsite ne tik geresnę kainą, bet ir nepriekaištingą kokybę. Kvalifikuotas gamintojas negailės Jums išsamių paaiškinimų, profesionalių patarimų ir nuoširdžios šypsenos.

Renkantis virtuvės baldus būtina žinoti

Virtuvė – jaukiausia namų vieta, į kurią užsukame pasistiprinti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Daugeliui šeimų virtuvė – ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir valgomasis. Todėl virtuvės baldų įranga ir jos dizainas yra ypač svarbūs. Planuojant virtuvės baldus, būtina atsižvelgti į įrangos išdėstymą. Buitinė technika, plautuvė, spintelės turi būti išdėstyti taip, kad viskas būtų po ranka.

Geras virtuvės baldų ir visos įrangos suplanavimas padės nepavargti, pajusti tikrą maisto gaminimo malonumą. Todėl šio kambario dizainas – ypač svarbus ir virtuvės remontą reikia pradėti nuo gero virtuvės baldų projekto!

Visus norus atitinkančios virtuvės planavimas prasideda nuo zonų išdėstymo. Šiuo metu išskiriamos penkios pagrindinės virtuvės zonos.

1. Produktų laikymo zona: Šioje zonoje laikomi maisto produktai, pavyzdžiui: konservai, ryžiai, kruopos, makaronai, ir, be abejo, šaldyti maisto produktai.

2. Daiktų laikymo zona: Čia laikomi indai, stiklinės, puodeliai, stalo įrankiai.

3. Plovimo zona: Šioje zonoje įrengiamos šiukšliadėžės, laikomi plovikliai ir plovimo priemonės, įrengiama plautuvė ir indaplovė.

4. Valgio ruošimo zona: Tai – pagrindinė darbo virtuvėje vieta. Čia atliekama dauguma maisto ruošos darbų. Virtuviniai įrankiai, pjaustymo lentelės, peiliai, prieskoniai ir daugybė kitų reikalingų daiktų turi būti tvarkingai laikomi kuo arčiau šios darbo vietos.

5. Virimo zona: Čia įrengiama viryklė, orkaitė, garvirė, mikrobangų krosnelė, gartraukis, laikomi puodai, keptuvės ir kt.

Gamindami savo siūlomus virtuvės baldus, naudojame itin aukštos kokybės gaminius.

Modeliuodami virtuvės baldus, nesiorientuojame į standartus, o tiesiog stengiamės įgyvendinti Jūsų įsivaizduojamą projektą už tinkamą kainą.