Miegamojo baldai

Miegas yra gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui, o kokybiškas miegas  – neatsiejama geros savijautos dalis, kuriai daugiausiai įtakos turi lova. Žinoma, idealiausias variantas, užtikrinantis pilnavertį poilsį nakties metu, yra stacionari lova su kokybišku ir patogiu čiužiniu. Todėl akivaizdu, kad miegamojo baldai turi būti atrinkti atsakingai ir apgalvojant.

Dažniausiai, visiems norisi, kad miegamasis būtų ne tik jaukus ir sukurtų ramybės pilną aurą, bet ir kad atitiktų skonį. Be to, pastebėta, kad šiuolaikinis žmogus, vis dažniau dirbantis iš namų, taip griežtai nebeskirsto miego ir laisvalaikio erdvės, todėl miegamąjį projektuoja netoli svetainės ar netgi sujungia šiuos du kambarius.

Beveik visada miegamajame išlaikomas vienas baldų stilius. Tad geriausiai šiam kambariui tinka miegamojo baldai, kurių komplektą, dažniausiai sudaro lova, spintelės prie lovos, naktinis staliukas, drabužių spinta, komoda ir veidrodis. Komplekto sudedamosios dalys gali keistis, atsižvelgiant į Jūsų poreikį. Kai kurių dalių gali nebūti, arba galima panaudoti papildomų detalių, leisiančių, pavyzdžiui, pusryčiauti lovoje. Be to, komplekto pasirinkimas priklauso ir nuo kambario matmenų.

Miegamojo baldai yra gaminami naudojant įvairias medžiagas. Nemažai kainuojančius, prabangius komplektus dažniausiai gaminame iš medžio masyvų, faneruotų plokščių arba deriname šias medžiagas. Pigesnius variantus gaminame iš įvairių baldų plokščių – dažytų medžio dulkių arba laminuotų medžio drožlių plokščių.

Renkantis baldus miegamajam, reikia prisiminti, kad kuo mažesnis kambarys, tuo kuklesnis turi būti dekoras. Psichologai teigia, kad miegamojo baldai ir interjeras gali slėgti žmogų net jam giliai miegant. Todėl šis kambarys turi būti ne tik gražus, bet ir jaukus.

Kai kurie mėgsta miegamajame sumaišyti įvairių stilių ir tipų baldus. Per mažai detalių ir atrodo, kad kažko trūksta. Per daug to paties yra neįdomu. Pažvelkite į savo kambario dydį ir dalių proporcijas, kad suprastumėte, ar dydžiai yra tinkamai paskirstyti ir neužgriozdina jūsų miegamojo kambario erdvės. Tačiau kai tik tai suprasite, atrodys gerai ir stilius bus gerai subalansuotas. Naudodami maišymo ir derinimo miegamojo stilius suteiksite tam tikro lankstumo vėliau, kai norėsite įrenginėti ir kitus kambarius arba juos įrenginėti iškart ir derinti tarpusavyje viso namo interjerą…

Stengiamės, kad mūsų klientams sukurti miegamojo baldai būtų estetiški, ir atitiktų kiekvieno poreikius. Juk svarbiausia yra suprasti, kad investicija yra kokybišką miegą atsiperka, o iš kokybiškų medžiagų pagaminta lova gali jums suteikti geriausią poilsį.