Miegamojo baldai

Beveik visada miegamajame išlaikomas vienas baldų stilius. Tad geriausiai šiam kambariui tinka baldų komplektas, kurį dažniausiai sudaro lova, spintelės prie lovos, naktinis staliukas, drabužių spinta, komoda ir veidrodis. Komplekto sudedamosios dalys gali keistis, atsižvelgiant į Jūsų poreikį. Kai kurių dalių gali nebūti, arba galima panaudoti papildomų detalių, leisiančių, pavyzdžiui, pusryčiauti lovoje. Be to, komplekto pasirinkimas priklauso ir nuo kambario matmenų.

Gamindami miegamojo baldus, naudojame įvairias medžiagas. Nemažai kainuojančius, prabangius komplektus dažniausiai gaminame iš medžio masyvų, faneruotų plokščių arba deriname šias medžiagas. Pigesnius variantus gaminame iš įvairių baldų plokščių – dažytų medžio dulkių arba laminuotų medžio drožlių plokščių.

Renkantis baldus miegamajam, reikia prisiminti, kad kuo mažesnis kambarys, tuo kuklesnis turi būti dekoras. Psichologai teigia, kad miegamojo interjeras gali slėgti žmogų net jam giliai miegant. Todėl šis kambarys turi būti ne tik gražus, bet ir jaukus.