Staliukai

Kad staliukai yra vieni iš reikalingiausių baldų namuose, studijoje ar biure, tuo neabejoja niekas. Tačiau, kartais sunku nuspręsti, kokį staliuką pasirinkti. Kai kurie nori, kad jų staliukai būtų estetiški ir derėtų prie būsto dizaino. O kiti teigia, kad staliukai turi būti patogūs knygų laikymui ir ant jų būtų galima padėti kavos puodelius.

Visų pirma turi apsvarsyti, kokia bus Jūsų stalelio paskirtis? Kiekvienas stalas yra skirtas tam, kad ant jo būtų galima laikyti tam tikrus daiktus – pradedant dirbtinių gėlių puokšte ir užbaigiant indais, iš kurių valgote pusryčius. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad tų pasirinkimų yra labai daug, tad vienokios stalelio jums pririeks tuo atveju, jei ant planuojate dėti tik vakaro arbatos puodelį, ir visai kitokio, jei prie jo susės 4 asmenų šeima sotiems pietums. Taigi, kaip jau supratote, pirmiausia reikėtų įvertinti, kiek žmonių turi rasti savo vietą prie stalo ir kas ant jo bus dedama, ir tik tada rinktis baldus.

Šiuolaikiniai baldų salonai ir gamintojai siūlo labai platų stalų asortimentą. Staliukus galima įsigyti parduotuvėje arba užsisakyti. Sunkiausia pasirinkti tinkamą variantą iš visų siūlomų gausos. Galima rinktis stalą remiantis tik savo skoniu ir pomėgiais, tačiau nereikia pamiršti apie tam tikras taisykles, kurios padės Jums atskirti aukštos kokybės baldą.

Rinkdamiesi stalą, atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas darbinis paviršius, tuomet galėsite efektyviausiai jį panaudoti. Populiariausi variantai – staliukai iš laminuotų medienos drožlių plokščių. Tokie staliukai – standartinis šiuolaikinių interjerų pasirinkimas. Kitas populiarus variantas – stalviršiai iš stiklo. Jų pagrindinis pranašumas – galimybė vizualiai padidinti erdvę.

Ar gali vienas stalelis atrodyti kaip du skirtingi baldai? Tikrai taip, jei nuspręsite įsigyti transformuojamą stalelį. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiam tipui priskiriami staleliai yra labai įvairūs: prireikus, naudingą jų plotą galima padidinti net 2 ar 3 kartus, o taip pat – išlankstyti papildomas lentynėles, kurios puikiai pasitarnaus tuomet, kai, pavyzdžiui, reikės sutalpinti knygas (beje, turėtumėte spausti čia, jei norite rasti apie įspūdingą jų pasirinkimą). Taigi, baldo pozicijas galėsite keisti priklausomai nuo situacijos ir bet kada galėsite rasti tinkamiausią sprendimą. Jeigu norite, kad stalelis jums tarnautų kaip du skirtingi baldai, tai tinkamiausias sprendimo būdas.

Mes galime Jums pagaminti tokį staliuką, kokio norėsite Jūs ir pritaikysime visas mūsų baldų sferoje įgytas ir turimas žinias. Mūsų gaminami staliukai atitinka aukščiausios kokybės standartus, todėl susisiekime ir aptakime Jūsų lūkesčius.