Apie įmonę

UAB „Algimanto Baldai“ savo veiklą pradėjo kur kas anksčiau, nei tapo uždara akcine bendrove. 1989 metais pagal verslo liudijimą buvo pagaminta ir visuomenei pristatyta nestandartinių baldų gamyba. Tuomet dabartinės įmonės savininkas užsibrėžė siekį – patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Po 11 metų sukauptos patirties nusprendžiama įkurti personalinę įmonę. 2000 metais atidaromas pirmasis šiai įmonei priklausantis salonas. Vėliau įmonės statusas pakeistas į uždarąją akcinę bendrovę. Taip 2002 metais Lietuvoje atsirado jau 13-kos metų patirtį nestandartinių baldų gamyboje turinti įmonė – UAB „Algimanto baldai“. Veiklos sritis liko nepakitusi – projektavimas ir nestandartinių baldų gamyba . Pati įmonė yra jauna, tačiau įmonės įkūrėjų patirtis nestandartinių baldų srityje siekia daugiau nei 30 metų.

Nestandartinių baldų gamyba ir projektavimas išsiskiria savo originalumu išbaigtumu ir nepriekaištingais rezultatais, todėl džiuginame net ir pačius išrankiausius klientus.

UAB “Algimanto baldai” – profesionalu, pigu ir nauja. Sukaupta patirtis, susijusi su nestandartinių baldų gamyba, tik dar labiau paskatina imtis netikėčiausių projektų. Visada sau keliame aukščiausius reikalavimus, todėl mūsų gamybos baldai pasižymi itin aukšta kokybe.

Nestandartiniai baldai – tai ne tik prabangos ir modernumo išraiška, tai puiki išeitis tiems, kas savo namuose ar biuruose nori sutaupyti vietos ar tiesiog mažą erdvę padaryti kiek įmanoma didesne.

Daugiausiai dėmesio skiriame aukštai kokybei, išskirtinumui bei klientų aptarnavimui. Apsilankykite pas mus ir įsitikinsite patys. Leiskite mums padaryti tai, apie ką jau seniai svajojote. Patikėkite savo svajonę mums, o mes Jūsų namus ar biurą paversime jaukia ir malonia vieta.

Skirtingai, nei daugelis kitų baldų gamintojų – mes savo kūrybinę patirtį ir darbą investuojame į kokybę ir išskirtinį originalumą. Nesilaikome jokių „fabrikinių“ standartų. Nestandartinių baldų gamyba gali būti labai įvairi – pagal Jūsų pageidavimus. Norėdami išlaikyti geros kokybės ir kainos santykį, baldų gamybai naudojame ne tik kokybiškas, bet ir nebrangias medžiagas.

Galime Jūsų gyvenamą būstą ar biurą paversti jaukia ir erdvia patalpa jau dabar, tereikia Jūsų noro. Pastangas ir kitus darbus drąsiai patikėkite mums.

Mūsų patyrę dizaineriai padės išsirinkti geriausiai Jums tinkantį variantą, patars, kaip suderinti spalvas, formas ir kokias gaminimo medžiagas geriausiai rinktis, kad jūsų namų ar biuro erdvė taptų jaukesnė.

Baldai projektuojami atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir galimybes.

Kvalifikuoti ir didelę patirtį šioje veikloje turintys specialistai nebijo neįprastų sprendimų ir visada žino, ką daro. Netgi tai, kas jums gali atrodyti neįmanoma- su mūsų specialistų pagalba yra įveikiama. Išties, pasiekiami stebėtinai efektyvūs rezultatai.

Niekada nesakome – „neįmanoma“. Svarbiausia rasti tinkamą sprendimą. Mes pasiruošę Jus pradžiuginti! Padarysime viską, kad jūsų gyvenama ar biuro patalpa atrodytų nepriekaištingai.

Tai įmanoma!

Maloniai laukiame Jūsų apsisprendimo.