Svetainės baldai

Anksčiau svetaine buvo vadinamas kambarys, skirtas svečiams priimti. Šiais laikais svetainė tapo ir šeimininkų poilsio vieta.

Didelės svetainės dažniausiai skirstomos į valgomojo ir poilsio zonas. Nedideliuose butuose svetainė – tiesiog bendras kambarys, poilsio kambarys ir svečių priėmimo vieta. Todėl šio kambario baldus reikia rinktis atsižvelgiant į svetainės funkcionalumą.

Rinktis baldus reikia paeiliui, paisyti, ką būtent Jūs ruošiatės daryti svetainėje. Kiekvienas kambarys turi vadinamąjį „centrą“. Tai gali būti bet kas: tradicinis židinys, televizorius ar namų kino sistema. Aplink „centrą“ paprastai statoma sofa ir patogūs foteliai.

Visose svetainėse yra ne tik minkštų, bet ir įvairių korpusinių baldų. Tai gali būti lentynos, spintelės, komodos, sekcijos, indaujos, knygų spintos, įvairios sieninės lentynos ir kt. Pasirenkamas stilius taip pat gali būti labai įvairus – nuo klasikos iki minimalizmo. Be to, šioje buto ar namo dalyje galima ir drąsiai eksperimentuoti su stilių deriniais arba paprasčiausiai kaip išskirtinį akcentą pasirinkti nedidelį dailų staliuką.

„Algimanto baldų“ salone mes Jums padėsime suderinti funkcionalumą su patogumu. Pagerės ne tik Jūsų poilsis, bet ir pagyvės Jūsų pasibuvimai su draugais ar šeima.