Svetainės baldai

Anksčiau svetaine buvo vadinamas kambarys, skirtas svečiams priimti. Šiais laikais svetainė tapo ir šeimininkų poilsio bei laiko leidimo vieta.

Didelės svetainės dažniausiai skirstomos į valgomojo ir poilsio zonas. Nedideliuose butuose svetainė – tiesiog bendras kambarys, poilsio kambarys ir svečių priėmimo vieta. Todėl natūralu, kad svetainės baldai turi būti atrinkti atsižvelgiant į svetainės funkcionalumą.

Svetainės baldai turi būti renkami paeiliui, apgalvojant, ką būtent Jūs ruošiatės daryti svetainėje. Kiekvienas Jūsų būsto kambarys turi vadinamąjį „centrą“. Tai gali būti bet kas: tradicinis židinys, televizorius ar namų kino sistema. Aplink „centrą“ paprastai statoma sofa ir patogūs foteliai. Svarbus veiksnys, kurį vertėtų prisiminti anksčiausiai – svetainės baldų išdėstymas. Rekomenduojame visų pirma nuspręsti, kur statysite stambiausius, sunkiau judinamus svetainės baldus (sofą, minkštasuolį ar minkštą kampą, fotelius, valgomąjį stalą, didesnes vitrinas, konsoles, komodas ir t.t.), o smulkesnių interjero akcentų (žurnalinių staliukų, pufų, knygų lentynų, gėlių stovų, pakabinamų lentynėlių, paveikslų ir kitų interjero puošmenų) vieta ir dizainas gali būti derinamas ir koreguojamas vėliau.

Planuodami svetainės erdvės baldų pirkimą, taip pat apmąstykite, kuriomis zonomis naudositės daugiausiai, kur (ant sofos, prie valgomojo stalo, o galbūt ant pūkuoto kilimo) „virs“ Jūsų šeimos gyvenimas. Šiose zonose eksponuokite pačius išraiškingiausius Jums mielus baldus, o visi kiti svetainės baldai tegul būna derinami prie šių pagrindinių interjero akcentų. Nepersistenkite su detalių kiekiu, verčiau rinkitės kokybę ir funkcionalumą.

Pasirenkamas baldų stilius taip pat gali būti labai įvairus – nuo klasikos iki minimalizmo. Be to, šioje buto ar namo dalyje galima ir drąsiai eksperimentuoti su stilių deriniais arba paprasčiausiai kaip išskirtinį akcentą pasirinkti nedidelį dailų staliuką. Svetainės baldai gali padėti Jums susikurti jaukų ir estetišką būsto dizainą.

„Algimanto baldų“ salone mes Jums padėsime suderinti funkcionalumą su estetišku dizainu ir patogumu. Pagerės ne tik Jūsų poilsis, bet ir pagyvės Jūsų pasibuvimai su draugais ar šeima.

Mūsų gaminami svetainės baldai pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Siekiame savo klientams suteikti aukštą kainos ir paslaugos garantą.