Baldų projektavimas

Individualus projektas suteikia būstui savitumo

Baldų projektavimas ir interjero dizainas pagal individualų projektą suteikia namui, butui ar biurui nepakartojamą, ryškų ir įsimintiną vaizdą. Ir tai ne vienintelis individualiai gaminamų baldų pranašumas, palyginti su standartiniais baldais. Labai dažnai individualiai gaminami baldai kainuoja pigiau nei panašūs baldai parduotuvėje. Gaminti baldus pagal individualų projektą verta dar ir dėl to, kad projektuojant numatomi visi baldų naudojimo niuansai, atsižvelgiama į būsto ar biuro savitumą, baldų šeimininkų įpročius ir pageidavimus. UAB „Algimanto baldai“ specialistai kiekvienam naujam baldui gali padėti surasti tinkamiausią vietą patalpoje.

Idealus tikslumas

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvažiuos į Jūsų būstą ar biurą ir atliks visus reikiamus matavimus, kurių gali prireikti projektuojant baldus. Tuomet bus parengiamas kompiuterinis projektas ir pagal jį gaminami baldai. Profesionaliai atlikti matavimai užtikrina, kad baldai idealiai tiks Jūsų patalpoje. Tikslūs patalpos matavimai ypač svarbūs gaminant virtuvės ir vonios baldus.

Galimybė pasirinkti medžiagas ir jų derinius

Užsisakydami baldus pagal individualų projektą, galite pasirinkti medžiagas ir jų derinius pagal savo pageidavimus ir finansines galimybes. Spalvos, stilistika, faktūros, apdailos elementai – viską galite priderinti prie patalpos interjero ir viso būsto stiliaus. Mūsų specialistai patars ir suprojektuos bei pagamins įvairaus sudėtingumo ir bet kokios spalvinės gamos baldus.

Vizualizacija

UAB „Algimanto baldai“ suteikia Jums galimybę pamatyti, kaip atrodys naujieji Jūsų baldai dar prieš juos užsisakant. Pagal su Jumis aptartą idėją mes greitai ir kokybiškai parengsime ir Jums pateiksime trimatę būsimo baldo vizualizaciją. Galime smulkiai pavaizduoti kiekvieną elementą, spalvą ir faktūrą. Pamačius vizualizaciją, apsispręsti bus dar paprasčiau.