Komerciniai baldai

Parduotuvių baldai dažniausiai gaminami pagal individualius projektus. Jų kūrimas – išskirtinis menas. Mūsų patyrę dizaineriai ir konstruktoriai gali suformuoti išskirtinį parduotuvės dizainą, integruoti įrangą pagal bendrą prekybos centro koncepciją. Sukurti pagal visus reikalavimus ir standartus tokie baldai lemia, kaip vyks pardavimas, kokie bus pirkėjai, ar jie sugrįš į parduotuvę.

Ir prabangios juvelyrinės parduotuvės, ir populiaraus prekybos centro savininkas nori, kad jo prekybos vieta būtų ryški ir išskirtinė. Todėl baldus pagal užsakymą galima drąsiai vadinti parduotuvės veidu. Fasadas ir vitrina kviečia praeivius užsukti, o vidaus baldai tiesiogiai veikia lankytojų psichologiją, sukelia norą apsipirkti.

Interjeras turi didelę reikšmę pirkėjui nustatant parduotuvės koncepciją ir būtinai turi atitikti parduodamų prekių kategoriją. Juk kiekviena mažmeninės prekybos parduotuvė turi turėti savo veidą.

Pagrindinė komercinių baldų užduotis – pritraukti pirkėjo dėmesį. Stilistinio sprendimo ir konstruktyvių ypatybių vidinio parduotuvės dizaino svarba labai didelė ir, vertinant rentabilumą, negali būti ignoruojama. Galbūt užuot brangiai krausčiusius į naują vietą užteks pakeisti bendrą komercinių baldų koncepciją, pagyvinti nykų interjerą naujomis ryškiomis detalėmis?

Visa tai įgyvendinti padėsime Jums su didžiausiu malonumu.