Komerciniai baldai

Komerciniai baldai parduotuvėms dažniausiai gaminami pagal individualius projektus. Jų kūrimas – išskirtinis menas. Mūsų patyrę dizaineriai, projektuotojai ir konstruktoriai gali suformuoti išskirtinį parduotuvės dizainą, integruoti įrangą pagal bendrą prekybos centro koncepciją. Sukurti pagal visus reikalavimus ir standartus tokie komerciniai baldai lemia, kaip vyks pardavimas, kokie bus pirkėjai ir jų elgesys,  ar jie sugrįš į parduotuvę. 

Jeigu esate įrengę arba planuojate įrengti fizinę parduotuvę, skirkite išskirtinį dėmesį savo komercinių baldų pasirinkimui.  Šiais laikas baldų išdėstymas ir jų dizainas sukuria Jūsų parduotuvei išskirtinę vertę, ir lygį. 

Ir prabangios juvelyrinės parduotuvės, ir populiaraus prekybos centro savininkas nori, kad jo prekybos vieta būtų ryški ir išskirtinė. Todėl baldus pagal užsakymą galima drąsiai vadinti parduotuvės veidu. Fasadas ir vitrina kviečia praeivius užsukti, o vidaus baldai tiesiogiai veikia lankytojų psichologiją, sukelia norą apsipirkti ir pagerina jų apsilankymo patirtį.

Interjeras turi didelę reikšmę pirkėjui nustatant parduotuvės koncepciją ir būtinai turi atitikti parduodamų prekių kategoriją. Juk kiekviena mažmeninės prekybos parduotuvė turi turėti savo veidą.

Komerciniai baldai turi  pritraukti pirkėjo dėmesį ir skatinti jį pas jus apsilankyti. Stilistinio sprendimo ir konstruktyvių ypatybių vidinio parduotuvės dizaino svarba labai didelė ir, vertinant rentabilumą, negali būti ignoruojama. Galbūt užuot brangiai krausčiusius į naują vietą užteks pakeisti bendrą komercinių baldų koncepciją, pagyvinti nykų interjerą naujomis ryškiomis detalėmis? Visuomet galite atsinaujinti po truputį. Įsigykite kelis komercinius baldus ir stebėkite, kaip keičiasi jūsų pirkėjų elgesys, parduotuvės srautas. Atlikti tyrimai rodo, kad klientai linkę užsukti į tas parduotuves, kurios bent kartą per kelis metus atnaujina savo dizainą arba įsigyja naujų baldų. Vartotojus domina naujienos ir atnaujinta aplinka, todėl investuokite į tai norėdami padidinti savo pardavimus ir klientų srautą.

Visa tai įgyvendinti padėsime Jums su didžiausiu malonumu. Mūsų gaminami komerciniai baldai yra aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino. 

Jeigu neesate tikri, kokie komerciniai baldai jums tiks labiausiai, atvykite pas mus ir suteiksime jums konsultaciją. Padėsime atrasti jums palankiausią sprendimo būdą.