Virtuvės baldai

Virtuvės baldai yra vienas iš svarbiausių būsto pirkinių. Nesvarbu, ar savo pirmajame būste kuriasi jauna šeima, o galbūt ilgus metus savo būstą turintys gyventojai nori atsinaujinti savo būsto interjerą ir įsigyti naujus, modernius virtuvės baldus. Tinkamai pasirinkti virtuvės baldai gali tarnauti dešimtmečius. Mūsų įmonėje gaminami virtuvės baldai yra aukščiausios kokybės. Stengiamės, kad kainos ir kokybės santykis būtų aukštas ir norime, kad būsimi virtuvės baldai mūsų klientams būtų pagaminti laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų.

Savo klientams galime pasiūlyti įvairių medžiagų virtuvės baldus iš: natūralaus lukšto tekstūros medžio drožlių plokštės, laminuotų drožlių plokštės, klasikos ir solidaus stiliaus natūralaus medžio masyvo ir ekologiškais dažais dažytos ir lakuotos MDF plokštės.

Natūralaus lukšto įvairi tekstūra ir šiltos spalvos originaliai dera prie namų ir interjero detalių. Didelė tonuotos medienos spalvų paletė suteikia galimybę pasirinkti būtent tokį atspalvį, kurio Jums reikia. Toks netikėtas sprendimas fasadinę virtuvės baldų plokštumą suskaido į atskirus segmentus, pabrėžiamas kiekvienos linijos tikslingumas ir grožis, o minimalistinio stiliaus aplinkoje jaukiai jaučiasi visi vertinantieji formų išbaigtumą ir tvarką.

Laminuota plokštė puikus pasirinkimas norint sutaupyti. Fasadinės plokštumos gali būti ne tik santūrių medžio imitacijų, bet ir žaismingų spalvų. Laminuotų medžio drožlių plokščių kraštai dengiami 2 mm PVC arba ABS briaunomis. Įstiklintos durelės arba durelės su aliuminio rėmeliu – detalės, galinčios suteikti virtuvės baldams šiuolaikiškumo.

Natūralios medienos virtuvės baldai turi ypatingai didelį įsprūdinių durelių pasirinkimą, spintelių formų gausą ir plačią tonuotos medienos spalvų paletę, leidžiančią komplektuoti tiek klasikinio kantri, tiek ramaus moderno stilių. Derindami fasadines plokštumas su stiklo ar pinučių intarpais, galite sukurti ramų ir jaukų virtuvės baldų interjerą. Mūsų dizaineriai rekomenduoja ant solidžių virtuvės baldų iš medžių masyvų montuoti akmens masės stalviršius.

Dažyto MDF medžiagos pagamintų virtuvės baldų grupė sukurta itin išrankiems žmonėms, mėgstantiems ekstravaganciją ir drąsius interjero sprendimus. Ryškios, matinės ar blizgios durelių spalvos efektingai dera su modernios integruojamosios buitinės technikos minimalizmu. Didelis spalvų pasirinkimas patenkins ir išrankiausio kliento pageidavimus.