Vaikų kambario baldai

Planuojant buto baldus, reikia iš anksto pamąstyti apie vaikų kambarį ir tai, kad mažylis reikalaus savo erdvės, kurioje galės žaisti, mokytis, tobulėti, o, jeigu reikia, ir pabūti vienas. Vaiko kambarys yra jo šventovė. Jeigu įrengsite jo arba jos kambarį neatsižvelgdami į atžalų norus – smarkiai suklysite. Mokslininkų tyrimų duomenimis, vaiko kambarys turi didelę įtaką jo raidai ir laimei. Vaikų kambario baldai yra svarbi kambario dalis, su kuria tėvai gali sukurti nuostabią atmosferą savo atžalai. Savaime suprantama, kad vaikų kambario baldai turi būti atitinkamai parinkti.

Jeigu nesiruošiate daryti remonto kas 3–5 metus, geriau vengti labai ryškių interjero spalvų, nes kas tinka kūdikiui, visai netinka paaugliui, o vaikai taip greitai auga. Vaikų kambario baldai gali būti keičiantys formą ir juos galima paryškinti žaislais ir lengvai pakeičiamomis detalėmis.

Nesistenkite vaiko kambario paversti muziejumi arba nuobodžia, vien jūsų skonį atitinkančia patalpa. Labai geras modernus sprendimas vaikams – sėdmaišis, kuriame jie gali patogiai išsitekti kada žiūri filmą, skaito, ar užsiima kita veikla. Taip pat tinka sienelė, skersinis ar kiti kiek netradiciniai baldai vaikui padės atrasti pomėgius, būti fiziškai aktyviam ir jaustis patogiai namuose.

Renkant baldus savo vaikams nepamirškite ir to, jog jie greit auga. Todėl, pasirūpinkite stalu ir vieta darbui. Tai turi būti darbo vieta, kur vaikas galėtų ne tik atlikti namų darbus, tačiau ir piešti, dirbti ar žaisti su kompiuteriu, užsiimti kitais savo pomėgiais. Prie stalo turi būti ir patogi kėdė. Čia jau būtinai reikės vaiko indėlio, kad jis arba ji patys pasirinktų tą kėdę. Nustebsite, bet, jei kėdė nelūš, pilnai gali būti, kad vaikas ją išsiveš net į naujus savo namus.

Vaikų kambario baldai neturėtų užimti didžiausios kambario erdvės, todėl pasistenkite neužgrūsti viso kambario baldais ir rakandais. Turi likti vietos žaidimams, sportui ir kitai veiklai. Palikite erdvius praėjimus ir maksimaliai išnaudokite kambario erdvę. Todėl pagal kambario plotą ir formą geriau rinktis siaurus ir aukštus arba plačius ir žemesnius baldus.

Mūsų salone visi vaikų kambario baldai gali būti sukomplektuoti pačių klientų, arba tai padaryti jiems padės mūsų dizaineris, kad vaikai savo kambaryje jaustųsi smagiai ir patogiai.