Furnitūra

Furnitūra – prancūzų kilmės žodis (pranc. fourniture), baldų gamybos srityje reiškiantis baldų jungiamąsias ar dekoratyvines detales, asortimento gausą ir jo parinkimo niuansus. Be furnitūros neįmanoma pagaminti nė vienos baldo apdailos detalės ar įmontuoti integruojamosios technikos. Šiuolaikiniai baldai gaminami iš įvairiausių medžiagų – medienos plokščių, metalo, medžio, stiklo elementų, naudojama daug plastiko. Be to, į baldų gamybą sparčiai veržiasi ir tokios medžiagos, kaip stiklo pluoštas, metalo profiliai, viela ar akmuo. Todėl furnitūros gamintojai priversti ieškoti naujų sprendimų, kad tiek surinkti baldus, tiek naudotis jais būtų patogiau. Gaminant šiuolaikinę furnitūrą ir tam tikrus elementus, naudojamos ypač tikslios metalo apdirbimo staklės, aukščiausios kokybės metalas, aplinkos poveikiui atsparus plastikas. Todėl vartotojai šiuo metu gali rinktis itin kokybiškai pagamintus vamzdžius, kablius, poveržles ar aliuminio dureles.

Standartiniai elementai, tokie kaip atramos, amortizatoriai, dangteliai, fiksatoriai, kartelės, kojelės, kojos, rankenėlės ir kt., gali būti gaminami įvairių spalvų ir faktūrų. Dėl to tokios detalės gali būti pritaikomos ne tik naujiems modeliams, bet ir remontuojamiems senesnio pavyzdžio baldams.

Gaminant baldus, naudojama tik aukščiausios kokybės furnitūra. Pagrindiniai mūsų partneriai: „Blum“ (Austrija), „Häfele“ (Vokietija), „Hettich“ (Vokietija), „Grass“ (Austrija) ir „FGV“ (Italija).

Visuomet rekomenduojame rinktis iš kokybiško metalo arba plastiko pagamintus tvirtinamuosius elementus, kaiščius, įvores ir kt. Visa mūsų naudojama furnitūra tvirta ir patvari.

Kita svarbi mūsų naudojamos furnitūros pritaikymo sritis – mechanizmai ir konstrukcijos. Naudodami naujas gamybos technologijas ir medžiagas, taikydami inovacinius sprendimus, gaminame mechanines baldų dalis: pakabinamų ir stumdomų durų mechanizmus, bėgelius, lankstus, gembes, rutulines atramas, užraktus. Baldų detalės gali būti transformuojamos keliomis kryptimis ir reikiama trajektorija. Baldais su modernia furnitūra patogiau naudotis, traukiant stalčius ar lentynas, skleidžiamas kur kas tylesnis garsas, o mechanizmų judamosios dalys akivaizdžiai ilgesnį laiką atlaiko dideles apkrovas.

Kurdami individualaus projekto ar išskirtinius baldus, naudojame daug tiek įprastų, tiek nestandartinių laikiklių, sankabų, jungčių. Baldų priedai, detalės, dekoratyviniai elementai neretai atsiranda matomiausiose patalpos vietose, tad tokiai furnitūrai taikomi ne tik aukšti patikimumo, kokybės, bet ir estetikos reikalavimai.

Greta pagrindinės produkcijos siūlome ir papildomos įrangos, neatsiejamos nuo kokybiškų baldų, – įdėklų, džiovyklų, krepšių, dėžių šiukšlėms, biuro priedų, žaliuzių ir jų detalių. Projektuodami baldus, išskirtinį dėmesį skiriame apšvietimui, integruojamiems šviestuvams, jungikliams, kištukiniams lizdams, kitoms elektros instaliacijos detalėms.

Gamindami baldus, naudojama tik aukščiausios kokybės furnitūra ir kitos medžiagos.